12 stycznia wyjechały nasze pierwsze autokary rozpoczynając zimowy sezon w 2018r. Jak, co roku większość naszych klientów obrało kierunek południowy nasze polskie góry Zakopane, Małe Ciche, Biały Dunajec, Czarna Góra, Bukowina Tatrzańska, Szczyrk i Milówka.  

kontrola autokaru

Autokar to pojazd przeznaczony do przewozów pasażerskich, a więc takich, które charakteryzują się dużym ryzykiem i wymagają odpowiedzialności za zdrowie i życie nawet do kilkudziesięciu pasażerów przy każdym kolejnym kursie. Między innymi dlatego, aby zostać dopuszczonym do ruchu, musi przejść rygorystyczne testy sprawności i kontrole wraz z przeglądami stanu technicznego. Niedopuszczalne są w tym przypadku jakiekolwiek uchybienia lub usterki, które mogłyby zaważyć na bezpieczeństwie podróży. Standardowa kontrola może zostać przeprowadzona przez samego kierowcę, fachowego mechanika lub funkcjonariusza służb mundurowych. Obejmuje ona kilka następujących aspektów:

Wynajem busów Warszawa

Organizacja wycieczki - czy to krajowej, czy też zagranicznej - nieodłącznie wiąże się również z dokładnym zaplanowaniem samej podróży, a więc i środka transportu. Niewątpliwie najważniejszymi czynnikami w tej kwestii są zarówno komfort pasażerów i kierowcy w autokarze, jak i ich bezpieczeństwo podczas wycieczki. Na co zwrócić uwagę przy wynajmie busa lub autokaru?

Kontakt

AKORD Kazimierz Łomża
Usługi Przewozowo-Transportowe
03-252 Warszawa
ul. Suwalska 6 m 69
tel.: +48 723 58 48 79
e-mail: biuro@autokaryakord.pl

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

Nieprawidłowy format adresu e-mail.

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

Invalid Input