ferie zimowe akord

12 stycznia wyjechały nasze pierwsze autokary rozpoczynając zimowy sezon w 2018r. Jak, co roku większość naszych klientów obrało kierunek południowy nasze polskie góry Zakopane, Małe Ciche, Biały Dunajec, Czarna Góra, Bukowina Tatrzańska, Szczyrk i Milówka.  

wynajem busa warszawa

Życie w biegu - któż z nas nie doświadcza dzisiaj znacznego wzrostu tempa działania w miejscach pracy, szkoły, a nawet w centrach rozrywki? Czas nie staje w miejscu, nie zwalnia i nie poczeka na spóźnialskich, którzy nie zdążyli w ostatniej chwili dotrzeć na przystanek, który jest metaforą wytyczonych celów od tych przyziemnych, aż po najbardziej istotne. Cały czas musimy za czymś gonić, czy to kariera, sukces, szczęście itp. Niemal fizycznie odczuwamy nacisk nadmiaru obowiązków, a terminy ważnych projektów nieubłaganie depczą nam po piętach. Czy wobec tego rozsądnym jest pokonywać tę trasę pieszo? Otóż nie tędy droga. W takich przypadkach najlepiej wynająć porządnego Busa z Warszawy. Zapytacie zapewne jakie korzyści przemawiają za takim wyborem? Postaramy się odpowiedzieć wam na to pytanie.

wynajem autokarów warszawa

Autokar to pojazd przeznaczony do przewozów pasażerskich, a więc takich, które charakteryzują się dużym ryzykiem i wymagają odpowiedzialności za zdrowie i życie nawet do kilkudziesięciu pasażerów przy każdym kolejnym kursie. Między innymi dlatego, aby zostać dopuszczonym do ruchu, musi przejść rygorystyczne testy sprawności i kontrole wraz z przeglądami stanu technicznego. Niedopuszczalne są w tym przypadku jakiekolwiek uchybienia lub usterki, które mogłyby zaważyć na bezpieczeństwie podróży. Standardowa kontrola może zostać przeprowadzona przez samego kierowcę, fachowego mechanika lub funkcjonariusza służb mundurowych. Obejmuje ona kilka następujących aspektów:

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany/a wynajmem naszych autokarów, wyślij poniższy formularz i wyślij swoje zlecenie, koniecznie podając numer telefonu kontaktowego. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

AKORD Kazimierz Łomża
Usługi Przewozowo-Transportowe
03-252 Warszawa
ul. Suwalska 6 m 69
tel.: +48 723 58 48 79
e-mail: biuro@autokaryakord.pl

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

Nieprawidłowy format adresu e-mail.

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

Invalid Input

To pole jest wymagane.