12 stycznia wyjechały nasze pierwsze autokary rozpoczynając zimowy sezon w 2018r. Jak, co roku większość naszych klientów obrało kierunek południowy nasze polskie góry Zakopane, Małe Ciche, Biały Dunajec, Czarna Góra, Bukowina Tatrzańska, Szczyrk i Milówka.  

ferie zimowe

Jeden z naszych kontrahent zdecydował się na Góry Świętokrzyskie wybierając godne polecenia miejsce w szczególności na obozy sportowe czy dla zespołów tanecznych Centrum Wypoczynkowe "Gołoborze". 

golobrze

Estetyczne 53 pokoje 2, 3, 4, 5, 6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek dysponuje halą sportową z możliwością podziału na sektory, basen, boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, kort tenisowy, siłownię, 3 sale taneczne z lustrami, bazę rehabilitacyjną. Gołoborze również przyjmuje zielone szkoły i kolonie. Atuty tego miejsca to tylko trzy godziny jazdy z Warszawy (190 km) sprawia, że koszt transportu nie jest wysoki.
Dla nas przewoźników istotne są miejsca parkingowe dla autokarów oraz dość dobry dojazd do ośrodka drogą utwardzoną i nie grumtową porosniętą drzewami kiedy gałęzie rysują nam autokary, a z doświadczenia wiemy, że nie wszystkie bazy wypoczynkowe spełniają te kryteria. Ta placówka spełnia oczekiwania klientów i nas przewoźników.
Z czystym sumieniem Centrum Wypoczynkowe "Gołoborze" zapisujemy do miejsc polecanych przez firmę AKORD. W kolejnych postach będziemy prezentować kolejne miejsca naszym zdaniem godne polecenia dla naszych klientów.

Pozostali nasi partnerzy reprezentujący grupy sportowe udali się w miejsca gdzie chętnie spędzamy wakacje Mielno, Gawrych Ruda czy do większych miejscowości Bydgoszcz, Olsztyn, Łomża, Police, Pomiechówek może bez pieknych krajobrazów lecz posiadających niezbędną bazę treningową by młodzi adepci mogli z siebie wylać hektolitry potu niezbędnego do przyszłego sukcesu sportowego. 

wnetrze autokarow

Wszystkie grupy dojechały w miejsca przeznaczenia bezpiecznie i o czasie. Drogi były dla nas łaskawe bez większych korków, o przepraszam po za jedną grupą jadącą w sobotę do Małe Ciche, która zanotowała 30 minutowe opóźnienie. Jednak wiadomo nie od dziś, że "Zakopianka" to jedna z najgorzej przejezdnych dróg obecnie w Polsce. Takie spóźnienie można uznać za sukces.

Wszystkim wypoczywającym dzieciom oraz opiekunom, firma AKORD życzy dużo śniegu, zabawy oraz satysfakcji spędzonego czasu na stokach narciarskich, a trenerom i młodzieży przebywającej na obozach sportowych by kontuzje omijały was szerokim łukiem.

Darek

 

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany/a wynajmem naszych autokarów, wyślij poniższy formularz i wyślij swoje zlecenie, koniecznie podając numer telefonu kontaktowego. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

AKORD Kazimierz Łomża
Usługi Przewozowo-Transportowe
03-252 Warszawa
ul. Suwalska 6 m 69
tel.: +48 723 58 48 79
e-mail: biuro@autokaryakord.pl

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

Nieprawidłowy format adresu e-mail.

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

Invalid Input

To pole jest wymagane.