wynajem busa warszawa

Życie w biegu - któż z nas nie doświadcza dzisiaj znacznego wzrostu tempa działania w miejscach pracy, szkoły, a nawet w centrach rozrywki? Czas nie staje w miejscu, nie zwalnia i nie poczeka na spóźnialskich, którzy nie zdążyli w ostatniej chwili dotrzeć na przystanek, który jest metaforą wytyczonych celów od tych przyziemnych, aż po najbardziej istotne. Cały czas musimy za czymś gonić, czy to kariera, sukces, szczęście itp. Niemal fizycznie odczuwamy nacisk nadmiaru obowiązków, a terminy ważnych projektów nieubłaganie depczą nam po piętach. Czy wobec tego rozsądnym jest pokonywać tę trasę pieszo? Otóż nie tędy droga. W takich przypadkach najlepiej wynająć porządnego Busa z Warszawy. Zapytacie zapewne jakie korzyści przemawiają za takim wyborem? Postaramy się odpowiedzieć wam na to pytanie.

    • Szybkość - Jeżeli musimy gdzieś dotrzeć punktualnie i bez nieprzewidzianych opóźnień, potrzebujemy transportu niezawodnego i stosunkowo szybkiego. Bus okazuje się świetnym kompromisem pomiędzy typowo konsumenckimi modelami osobowymi, a kilkukrotnie większymi wycieczkowcami. Fachowi kierowcy zaznajomieni z topografią i geolokalizacją bezproblemowo dowiozą nas do miejsca docelowego i precyzyjnie obliczą czas potrzebny na przebycie tej odległości.

 

    • Cena - Nie ma najmniejszego sensu przepłacać za drogie taksówki ani ryzykować nieprzyjemnego sąsiedztwa w autostopie. Bus to rozwiązanie zdecydowanie tańsze, ponieważ koszt rozkłada się na całą dobę użytkowania. Nie płacimy wówczas za przejechane kilometry (choć zdarzają się dzienne limity) ani za symboliczne „trzaśnięcie drzwiami”. Po prostu uiszczamy z góry naliczoną kwotę, która najczęściej nie przekracza około 200-350 złotych za dobę. Ten koszt rozkłada się najczęściej na więcej niż jedną osobę, co tym bardziej podkreśla opłacalność rozwiązania na tle konkurencyjnych opcji.

 

    • Pojemność - Bus jest w stanie pomieścić całkiem sporo bagażu, co będzie na rękę miłośnikom dłuższych tras, którzy lubią zabierać ze sobą mnóstwo nadprogramowego sprzętu, części garderoby i podręcznych gadżetów i nie ruszą się z domu bez wypchanych po brzegi walizek. Zdecydowanie łatwiejszym okaże się również organizacja wycieczki w większym gronie np. klasy szkolnej, drużyny sportowej, ekipy z zakładu pracy, wielodzietnej rodziny czy też licznej grupy rówieśników, chcących wybrać się na wspólną przejażdżkę krajoznawczą, bądź integracyjną. Zza większych szyb o wiele łatwiej będzie im podziwiać ciekawe widoki i mijane po drodze, zabytkowe budowle.

 

    • Bezpieczeństwo - Troska o bezpieczeństwo podróży to nasz priorytet. Nie warto ryzykować stłuczki w przypadku korzystania z pojazdu osobowego, który najczęściej zupełnie nie radzi sobie z trudniejszymi warunkami na drodze i z uwagi na mniejszą masę cechuje się również gorszą przyczepnością do nawierzchni. Mniejszym pojazdem o wiele łatwiej wpaść w poślizg i spowodować wypadek. Solidnie zbudowanej maszynie łatwiej będzie wyjść bez szwanku z silniejszych turbulencji i uchronić pasażerów przed poważnym uszczerbkiem na zdrowiu, dlatego w tym przypadku rozmiar ma duże znaczenie, generalnie - bigger is better.

 

  • Komfort - Czasami po prostu warto się wyluzować, zapomnieć o nadmiarze codziennych trosk i wybrać gdzieś za miasto, a może nawet na dłuższą przejażdżkę zagraniczną, pełną niezapomnianych wrażeń i ciekawych widoków, które warto uwiecznić i zachować dla potomności. Gdy nie musimy samodzielnie kontrolować pojazdu ani martwić się o ilość wolnego miejsca na wygodne ułożenie ciała, tym łatwiej uciąć sobie krótką drzemkę lub odprężyć się w dogodnej pozycji.

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany/a wynajmem naszych autokarów, wyślij poniższy formularz i wyślij swoje zlecenie, koniecznie podając numer telefonu kontaktowego. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

AKORD Kazimierz Łomża
Usługi Przewozowo-Transportowe
03-252 Warszawa
ul. Suwalska 6 m 69
tel.: +48 723 58 48 79
e-mail: biuro@autokaryakord.pl

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

Nieprawidłowy format adresu e-mail.

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

Invalid Input

To pole jest wymagane.