Wynajem busów Warszawa

Organizacja wycieczki - czy to krajowej, czy też zagranicznej - nieodłącznie wiąże się również z dokładnym zaplanowaniem samej podróży, a więc i środka transportu. Niewątpliwie najważniejszymi czynnikami w tej kwestii są zarówno komfort pasażerów i kierowcy w autokarze, jak i ich bezpieczeństwo podczas wycieczki. Na co zwrócić uwagę przy wynajmie busa lub autokaru?

Wysoki komfort podróży

W zależności od długości podróży - czasu, który pasażerowie będą musieli spędzić w jego wnętrzu - powinien on posiadać różnego rodzaju udogodnienia. Na krótsze wycieczki - gdzie dojazd do miejsca docelowego zajmie jedynie kilka godzin – podróżujący z reguły nie potrzebują takich opcji dodatkowych, jak toaleta, czy też obsługa cateringowa. W tym przypadku szczególnie doceniana przez podróżnych będzie sama szybkość podróży oraz bezawaryjność auta. Tutaj z pewnością idealnym rozwiązaniem będzie wynajem busa/busów z Warszawy, które na krótkich trasach zagwarantują najwyższy komfort jazdy - zarówno podróżnym, jak i samemu kierowcy.

Kiedy wynająć autokar?

Wynajem autokarów jest zalecany w sytuacji, gdy liczba pasażerów przekracza ilość miejsc dostępnych w mniejszych busach, a także wtedy, gdy podróż trwać będzie dłużej niż kilka godzin. Standardem na wyposażeniu autokaru staje się więc klimatyzacja i toaleta. Bardzo często w aucie znajduje się również sprzęt audiowizualny, dzięki któremu możliwe jest umilenie czasu podróży pasażerom pojazdu i zapewnienie im podstawowej rozrywki.

W ramach tras zagranicznych niezbędny będzie punkt, w którym wyznaczony pracownik obsługi, będzie mógł zaserwować pokładowym gościom ciepłą kawę, czy herbatę, a nawet ciepły posiłek. Jeśli podróż będzie odbywać się w godzinach wieczornych, bądź też nocnych, szczególnym ułatwieniem dla pasażerów jest indywidualne oświetlenie, które pozwala na zagłębienie się w ulubionej lekturze oraz wolna przestrzeń, zapewniająca swobodę ruchu, pomagając ułożyć ciało w komfortowej pozycji do odpoczynku lub drzemki. Organizator powinien przewidzieć także ilość miejsca, jaką podróżni potrzebować będą na przechowanie bagażu - w przypadku dłuższych tras warto jest wybierać autokary z przestronniejszym lukiem bagażowym.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zarówno w przypadku podróży krótkich, jak i nieco dłuższych, niezwykle ważne jest zadbanie o bezpieczeństwo bagaży pasażerów. Luk bagażowy powinien posiadać specjalne zabezpieczenia, które uniemożliwią kradzież rzeczy pozostawionych w jego wnętrzu.

Jeśli zaś chodzi o bezpieczeństwo samej podróży, zalecanym jest, aby auto posiadało szereg systemów pomocniczych, które ułatwią jego prowadzenie i ograniczą ryzyko kolizji, jak np: ABS, EBS, ASR, TELMA, czy RETADER. Bardzo mile widziana jest również wzmocniona karoseria, stabilne siedzenia, wytrzymałe szkło w szybach i system kontroli trakcji.

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany/a wynajmem naszych autokarów, wyślij poniższy formularz i wyślij swoje zlecenie, koniecznie podając numer telefonu kontaktowego. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

AKORD Kazimierz Łomża
Usługi Przewozowo-Transportowe
03-252 Warszawa
ul. Suwalska 6 m 69
tel.: +48 723 58 48 79
e-mail: biuro@autokaryakord.pl

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

Nieprawidłowy format adresu e-mail.

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

Invalid Input

To pole jest wymagane.